از نمودار نمایه توده بدنی هم میتوانید برای تعیین تناسب وزن برای قد استفاده کنید .
قدتان را از محور عمودی تعیین و با خط کش به وزنتان در محور افقی وصل کنید. در هر محدوده ای که قرار گرفت نشان دهنده میزان تعادل وزن یا اضافه وزن و چاقی می باشد.

فراموش نکنید که این نمودار فقط حدود تناسب وزن را نشان میدهد .
اما عوامل دیگری مثل سن، جنس، توده عضلانی و بافت چربی هم در میزان وزن مناسب برای شما نقش دارند.

نیره اسماعیل کابلی
دکترای علوم تغذیه دانشگاه تهران
تماس با مطب ۰۲۱۴۴۲۴۶۹۲۰

 

 

برای دریافت رژیم لاغری و دریافت رژیم چاقی به ایـن لیـنـــک مراجعه کنید.

 

 

تعیین وضعیت اضافه وزن | دریافت رژیم لاغری

درباره دکتر نیره اسماعیل کابلی

دکتر نیره اسماعیل کابلی متخصص تغذیه و رژیم درمانی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان برای داشتن اندامی خوب و مناسب می باشد. مدرس دانشگاه، متخصص تغذیه و رژیم درمانی و . . .

2 دیدگاه در تعیین وضعیت اضافه وزن | دریافت رژیم لاغری
  1. سلام من ۵۱ سال دارم با وزن ۶۹ وقد ۱۶۰.دچار بیماری ام اس هستم .درهفته ۳بار آمپول اسویمر می زنم چطور می تونم کاهش وزن حداقل ۵ کیلو داشته باشم .توصیه دکترم برکاهش وزنه ولی داروهایی که میخورم وبیماری ام مرا بی حال وخواب آلو میکنه.البته روزی نیم ساعت در خانه ورزش میکنم و هفته ای یکی دوبار هم استخر میرم وسعی میکنم پر خوری نکنم ولی لاغرم نمی شوم.چطور میتونم رژیم غیر حضوری داشته باشم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

    • با سلام به شما دوست عزیز. در میان مراجعین افرادی باشرایط شما زیاد داریم که به خوبی وزن کم میکنند و در عین حال شرایط جسمی و روحی ایشان بسیار بهبود یافته است. در صورت تمایل می توانید از طریق همین سایت قسمت رژیم آنلاین درخواست رژیم بدهید و در قسمت توضیحات حتما موارد لازم را دکر کنید.


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.