«اطلاعیه مهم»

بیماری مدرن عصر ما، “چاقی” به این معنی است که شاخص توده بدن بالاتر از حد نرمال است و ارزش غذایی در بدن کافی نیست. یکی از دلایل اصلی این امر این است که ما غذاهای اصلاح شده ژنتیکی را به میزانی مصرف می کنیم که بدن ما نمی تواند آن را تحمل کند. در دنیای امروز تنگ شدن حوزه عمل ما توسط تکنولوژی یکی از عواملی است که باعث این وضعیت می شود.

با مرکز ما، به روشی سالم وزن کم می ‌کنید، سموم خود را تصفیه می ‌کنید و سیستم ایمنی خود را با غذاهای مناسب تقویت می ‌کنید که نیازهای فیبر، ویتامین و مواد معدنی بدن شما را در طول برنامه‌های کنترل وزن شخصی برآورده می ‌کند.

خداحافظی با احساس گرسنگی:

به سلیقه های سالم و راضی کننده سلام کنید!

یک کمپ کاهش وزن با غذاهای خوشمزه و نوشیدنی های سم زدایی مغذی در انتظار شماست.

خداحافظی با احساس گرسنگی

 

به وزن ایده آل خود برسید:

با برنامه ای ویژه که روند چربی سوزی، رفع ادم و کاهش وزن را تسریع می کند، به وزن ایده آل خود برسید. تیم متخصص ما شما را به دقیق ترین روش در روند کاهش وزن راهنمایی می کند.

هر زمان شروع کنید:

شما می توانید کمپ کاهش وزن را هر زمان که بخواهید، بدون تاریخ شروع و پایان شروع کنید. تمامی مراکز ما در خدمت شما هستند تا بهترین تجربه را در طول سال به شما ارائه دهند.

روی سلامتی خود سرمایه گذاری کنید:

تجربه ای جامع در انتظار شما است که در آن نه تنها وزن کم می کنید، بلکه سلامت جسمی و روانی خود را با برنامه ای که مخصوص شما طراحی شده است، بهبود می بخشید.

چرا وزن اضافه می کنیم؟

علل مرتبط با بیماری:

 • نارسایی غده تیروئید (کم کاری تیروئید)
 • کمبود ویتامین D یا آهن (کم خونی)
 • تولید بیش از حد کورتیزول توسط غده فوق کلیوی
 • کیست تخمدان در زنان
 • اختلالات هورمونی: یائسگی
 • استعداد ژنتیکی

دلایل دیگر:

 • عادات غذایی ناسالم
 • شیوه زندگی کم تحرک
 • مصرف ناکافی آب
 • مصرف بیش از حد الکل
 • افزایش اشتها به دلیل ترک سیگار
 • استرس، افسردگی و اختلالات خواب
 • استفاده از استروئیدها، قرص های ضد بارداری و داروهای مشابه

کاهش وزن با از بین بردن سموم با سم زدایی:

یکی از بزرگ ترین دلایل زمینه ای مشکلات وزن، تجمع سموم در سلول هاست. با برنامه های تغذیه ای متشکل از سم زدایی مایع و منوهای خام وگان خوشمزه، ظرف چند روز از سموم خلاص خواهید شد.

کاهش وزن با از بین بردن سموم با سم زدایی

زمان تغییر با سلیقه:

یک روند کاهش وزن دلپذیر با برنامه های تغذیه کم کالری در انتظار شما است که می توانید به عنوان جایگزینی برای برنامه های سم زدایی مایعات استفاده کنید. با غذاهای خام وگان خوشمزه و رضایت بخش، تجربه یک غذای سالم فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد و در عین حال احساس گرسنگی را از بین خواهید برد. با جلوگیری از ادم، التهاب و مشکلات گوارشی که شما را آزار می دهد، در مدت کوتاهی احساس آرامش و تجدید می کنید.

سیستم ایمنی خود را با درمان های موثر تقویت کنید:

با درمان های طبیعی موثر ضد پیری که از روند کاهش وزن پشتیبانی می کند، سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و مشکلات پوستی را از بین می برد، سطح انرژی خود را افزایش داده و احساس بهتری نسبت به همیشه خواهید داشت.

ما مراقب هستیم که از اولین لحظه ای که به مراکز ما می آیید، مناسب ترین محیط را برای شما ایجاد کنیم.

با برنامه ای ویژه که کاملاً بر روی نیازهای شما متمرکز شده است، به دور از شلوغی شهر، از درون به بیرون سرحال می شوید و با راهنمایی تیم متخصص ما تجربه ای فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد.

کنترل وزن – اثر ضد پیری – کاهش خطر ابتلا به بیماری های مزمن:

با یک برنامه ویژه برای شما به اهداف سلامتی خود برسید:

ما برنامه‌های مؤثری را ارائه می ‌دهیم که با پایه‌های سم‌ زدایی مایع، روزه‌ داری درمانی و تغذیه سالم تقویت می ‌کنیم. در راستای اهداف سلامتی شما، هماهنگ کنندگان برنامه و پزشکان ما مناسب ترین برنامه را برای شما طراحی می کنند و شما را در برنامه راهنمایی می کنند.
شما می توانید با بسیاری از گزینه های برنامه بازسازی و شفابخشی مانند سم زدایی، رژیم غذایی کم کالری، روزه آب و روزه متناوب به اهداف سلامت خود برسید.

روش های کاهش وزن:

چرا رژیم های کم کربوهیدرات، پروتئین بالا، داروهای سرکوب کننده اشتها، چای های لاغری و بسیاری راه های دیگر برای کاهش وزن کارساز نیستند؟

مشاهده شده است که ۸۵ درصد از افرادی که با این روش ها به موفقیت دست یافته اند، وزن از دست رفته خود را در مدت کوتاهی دوباره به دست آورده اند یا حتی از آن بیشتر شده است. نکته مهم حفظ وزن ایده آل پس از کاهش وزن و رسیدن به سایز ایده آل است. اگر بدانید روش های لازم برای این کار چیست، دلیلی برای عدم موفقیت نخواهید داشت.

روش های کاهش وزن

۳ نکته اساسی مهم در یک برنامه کاهش وزن موفق وجود دارد. اینها:

 • رژیم های غذایی متناسب با کالری کاهش یافته
 • تغییر روش زندگی
 • ورزش کردن

رژیم های غذایی متناسب با کالری کاهش یافته:

برای کاهش وزن، انرژی دریافتی باید کم تر از انرژی مصرف شده باشد. به این ترتیب بدن کمبود انرژی را با تامین انرژی با استفاده از چربی های ذخیره شده قبلی جبران خواهد کرد.

روش های زیر برای رفع کسری انرژی دنبال می شود:

از یک رژیم غذایی سرشار از پروتئین، فیبر، ویتامین ها و مواد معدنی پیروی کنید که نیازهای اساسی تغذیه ای شما را برآورده می کند، نه انرژی شما را.

عادت های مضر خود را کنار بگذارید. اگر می خواهید وزن کم کنید یا وزن ایده آل خود را حفظ کنید، باید تمام عادات خود را مرور کنید. به عنوان مثال، باید عادات مضر مانند مصرف بیش از حد قند و مواد قندی را ترک کرد.

با برنامه غذایی که مخصوص شما تهیه شده است، بدون احساس گرسنگی و خستگی وزن خود را کاهش دهید. در حین استفاده از برنامه رژیم غذایی کم انرژی، ممکن است همیشه احساس گرسنگی کنید و رژیم را رها کنید. علاوه بر این، با رژیم های بسیار کم کالری، به جای از دست دادن چربی، از دست دادن توده عضلانی رخ می دهد. بنابراین، با برنامه رژیمی که به طور ویژه برای شما در کنار متخصص تغذیه تهیه شده است، به جای کاهش وزن خیلی سریع، با کاهش نیم یا یک کیلوگرمی در هفته برنامه ریزی کنید.

تغییر روش زندگی:

سبک زندگی جدید، تغییر عادات غذایی، استفاده از رژیم کاهش وزن که مخصوص شما تهیه شده است، کاهش وزن سالم و کنترل وزن را تضمین می کند.

تغییر عادات غذایی: اگر می خواهید ببینید در یک روز چگونه غذا می خورید، توصیه می کنم یک دفترچه یادداشت داشته باشید. آنچه می خورید را از صبح بیدار شدن تا خوابیدن در شب بنویسید. مهم ترین چیز این است که تعیین کنید این غذاها را در چه شرایط محیطی چند بار مصرف می کنید. به

عنوان مثال، تماشای تلویزیون می تواند بر روحیه شما تأثیر بگذارد و شما را تشویق به خوردن چیزی کند؟ آگاهی از این موارد می تواند عادات غذایی شما را تغییر دهد.

عوامل محیطی: همچنین می توانید عوامل محیطی که شما را به خوردن تشویق می کنند را در یادداشت هایی که در دفتر خود نگه می دارید مشاهده کنید. برای کاهش وزن یا حفظ وزن ایده آل خود باید به این عوامل توجه کرد و آنها را کنار گذاشت.

ادراک خود را بازسازی کنید: عادات خود را قدم به قدم تغییر دهید. راه های جدیدی برای کاهش سرعت غذا خوردن خود ایجاد کنید. بعد از هر لقمه، چنگال و چاقویی را که در دست داشتید رها کنید و آنها را بردارید تا بخورید. جایگزینی برای تماشای تلویزیون ایجاد کنید. به عنوان مثال، دور کردن تلویزیون از محل غذاخوری.

ورزش کنید:

در نتیجه استفاده از یک رژیم غذایی کم انرژی خاص و اصلاح عادات بد، انرژی دریافتی شما کاهش یافته و شروع به کاهش وزن خواهید کرد. اما برای حفظ سلامتی و کاهش وزن مناسب، یک رژیم غذایی متعادل باید همراه با ورزش باشد. این می تواند ورزشی باشد که دوست دارید (فوتبال، بسکتبال، تنیس…) یا می تواند پیاده روی در بیرون باشد. ورزش برای حفظ وزن بدن، کاهش چربی و ساختار عضلانی، پیشگیری از بیماری های مزمن و کاهش وزن به روشی سالم و عدم بازیابی وزن از دست رفته ضروری است.

درباره دکتر نیره اسماعیل کابلی

دکتر نیره اسماعیل کابلی متخصص تغذیه و رژیم درمانی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان برای داشتن اندامی خوب و مناسب می باشد. مدرس دانشگاه، متخصص تغذیه و رژیم درمانی و . . .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.