«اطلاعیه مهم»

روش های موثر برای لاغری شکم

روش های موثر برای لاغری شکم

زمانی که شما برای دریافت رژیم لاغری به متخصص تغذیه مراجعه می کنید، متخصص تغذیه شما روش های مناسبی را برای لاغری شکم، در کنار رژیم لاغری به شما توصیه می کند. شما با رعایت این اصول می توانید در کنار کاهش وزن خود از دست چربی های اطراف شکم خود خلاص شوید. برخی از این روش های موثر طبق پیشنهاد متخصص تغذیه به شرح زیر است:

فعالیت بدنی در کنار رژیم لاغری

 

روش های موثر برای لاغری شکم

زمانی که می گوییم فعالیت بدنی داشته باشید، ممکن است فقط ورزش کردن به ذهن شما خطور کند. بله ورزش نیز یک فعالیت بدنی است. اما شما می توانید به جای تمرین کردن و فعالیت در یک رشته ورزشی، کارهای روزانه خود را در منزل به شیوه جدید انجام دهید. با تغییر دادن نوع انجام برخی از کارهای روزمره خود می توانید یک شیوه زندگی جدید و سالمی را برای خود به ارمغان بیاورید! به عنوان مثال اگر همیشه به طور نشسته به تماشای تلوزیون می پردازید از این پس می توانید ایستاده این کار را انجام دهید. به این ترتیب شما کالری بیشتری را خواهید سوزاند. یا زمانی که با تلفن صحبت می کنید بهتر است همزمان با آن در منزل راه بروید. همین تغییرات کوچک در کارهای روزانه شما می تواند تغییر اساسی در تناسب اندام شما ایجاد کند.


⇐ دکتر نیره اسماعیل کابلی، مدرس دانشگاه، عضو انجمن تغذیه ایران، عضو انجمن غذا و تغذیه، حامی سلامت، به عنوان بهترین متخصص تغذیه در تهران، با دانش و تخصص خود آماده خدمت رسانی و ارائه انواع رژیم های درمانی و غذایی، رژیم لاغری، رژیم چاقی،به صورت حضوری و دریافت رژیم آنلاین، رژیم لاغری آنلاین، برای شما عزیزان می باشد.


به دنبال هر فرصتی برای انجام فعالیت بدنی باشید!

 

روش های موثر برای لاغری شکم

اگر مدرسه یا محل کار شما در نزدیکی منزلتان است و مجبور نیستید از اتومبیل یا اتوبوس استفاده کنید می توانید به جای استفاده از وسیله نقلیه، با دوچرخه به مقصد مورد نظرتان بروید یا پیاده روی کنید. هنگام راه رفتن، سرعتتان را افزایش دهید. سرعت زیاد متابولیسم بدن شما را افزایش می دهد و شما سریع تر وزن اضافه خود را از دست می دهید.

با توجه به علایق خود یک رشته ورزشی را انتخاب کنید!

 

روش های موثر برای لاغری شکم

اگر شما طرفدار ورزش های انفرادی و سخت نیستید می توانید در کلاس های رقص، ایروبیک و یا یک ورزش تیمی دیگر شرکت کنید. این کلاس ها علاوه بر سرگرم کننده بودن و تقویت روحیه شما، سبب سوخت کالری زیادی می شود. شما با شرکت در این کلاس های تیمی فرصتی برای دیدار با مردم و ایجاد دوستی دارید. شنا نیز یکی دیگر از ورزش های مناسب جهت سوزاندن کالری زیاد است. نمی توان تاثیر این ورزش ها را برای لاغری شکم، انکار کرد.

برخی از خدمات دکتر نیره اسماعیل کابلی دکتر تغذیه خوب در غرب تهران :

رژیم لاغری

رژیم چاقی

دریافت رژیم لاغری

دریافت رژیم چاقی

رژیم لاغری آنلاین

دریافت رژیم آنلاین

دستگاه لاغری موضعی

 

درباره دکتر نیره اسماعیل کابلی

دکتر نیره اسماعیل کابلی متخصص تغذیه و رژیم درمانی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان برای داشتن اندامی خوب و مناسب می باشد. مدرس دانشگاه، متخصص تغذیه و رژیم درمانی و . . .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.