«اطلاعیه مهم»

لاغری موضعی با دستگاه و رژیم لاغری

لاغری موضعی تقریبا علاقه مشترک همه افراد است. اگر چه لاغری موضعی، به محرومیت از رژیم غذایی می انجامد، اما می توانید با فهرست رژیم غذایی مبتنی بر غذای سالم و همچنین تمرین به هدف خود برسید.

لاغری موضعی یک نگرانی بزرگ برای اکثر مردم است. البته، هیچ چیز طبیعی به اندازه توزیع نامساوی وزن بدن، اعصاب ما را مختل نمی کند. اگر چه برای

خلاص شدن از این وضعیت، می توان عادت های تغذیه ای را تغییر داد ، اما این امر به تنهایی برای لاغری موضعی کافی نیست. تهیه یک رژیم غذایی براساس عادات غذایی سالم و انجام حرکات لاغری موضعی و توجه به برخی نکات مهم ضروری است.

 

روش های لاغری موضعی

 

لاغری موضعی با دستگاه و رژیم لاغری

 

لاغری موضعی با تغذیه

مهمترین روش های لاغری منطقه ای، ارائه تغذیه مناسب با توجه به نوع بدن و انجام حرکات منظم  برای قسمتی است که چربی در آن جمع می شود. اول از همه، تغذیه سالم نه تنها برای افرادی که مایل به لاغری موضعی هستند ، بلکه اولین قاعده ای است که برای هر کسی که هدف آن لاغری است، توصیه می شود.

عناصر زیادی در غذای سالم وجود دارد. دریافت کالری که باید هر روز مصرف کنید، این مقدار نباید کم و زیاد باشد، رعایت تعادل پروتئین، کربوهیدرات و مقادیر ویتامین از مواد غذایی که از آن کالری دریافت می کنید، نوشیدن حداقل ۲٫۵ لیتر آب در طول روز و اجتناب از غذاهای چرب و شیرین مهمترین مسئله است. می توانیم بگوییم که یک لیست رژیم غذایی که با توجه به همه این موارد در نظر گرفته شده است، اولین گامی است که باید برداشته شود.

 

لاغری موضعی برای ناحیه شکم

 

لاغری موضعی با دستگاه و رژیم لاغری

 

اگر شکم شما چربی بیشتری داشته باشد، باید قطعا به کربوهیدرات های پیچیده، یعنی به مصرف کربوهیدرات های با کیفیت بالا توجه کنید. برای این منظور، آرد کامل گندم به جای آرد سفید ، برنج قهوه ای یا بلغور به جای برنج سفید ترجیح داده شود. سایرغذاهایی که می توانید کربوهیدرات های پیچیده دریافت کنید عبارتند از: جو، گندم سیاه، لوبیا و عدس.

برای رسیدن به هدف لاغری موضعی، قطعا باید از نوشیدنی های گازدار و الکلی با قند بالا دوری کنید. تحقیقات نشان می دهد که ماست، بر کاهش چربی دور شکم تاثیر دارد. بنابراین، افزایش مقدار ماست مصرفی در طول روز، می تواند برای کاهش چربی دور شکم موثر باشد.

نوشیدن ۳-۲ فنجان چای سبز در روز، اضافه کردن میوه های آناناس و گریپ فروت به میان وعده باعث کاهش چربی در ناحیه شکم خواهد شد و بر میزان کاهش وزن شما تاثیر مثبت خواهد گذاشت.

 

لاغری موضعی برای ناحیه باسن

برای خلاص شدن از وزن در ناحیه باسن، که در آن عوامل ژنتیکی و هورمون ها نقش مهمی دارند، یک سرنخ وجود دارد: شما مقدار پروتئینی را که باید روزانه مصرف کنید را مصرف و میزان چربی را که در طول روز مصرف می کنید را کاهش دهید.

برای ناحیه باسن، حبوبات و گریپ فروت می تواند در لیست رژیم غذایی شما موجود باشد و ممکن است نتایج موثری داشته باشد.

 

لاغری موضعی برای ناحیه پا

 

لاغری موضعی با دستگاه و رژیم لاغری

 

علاوه بر توصیه های کلی که ما ارائه می دهیم می توانیم بگوییم که غذاهای شیرین یعنی شیرینی هایی که می خورید، به پا و باسن  خدمت می کنند. اگر چه ترک کردن کامل شیرین ها سخت است اما، با فاصله گذاشتن بین شکر، می توانید روی شیرینی های سالم تمرکز کنید. در این نکته می توانید از دستور العمل های دسر بدون قند الهام بگیرید. همانند سایر موارد، در تلاش برای از دست دادن وزن از ناحیه پا به نوشیدن آب به مقدار زیاد توجه کنید.

 

لاغری موضعی با دستگاه

 

 دستگاه کویتیشن

 

لاغری موضعی با دستگاه و رژیم لاغری

 

کویتیشن یک فرم جایگزین بدون خطر برای لیپوساکشن و بدون بیهوشی، بدون اسکار، بدون درد برای لاغری است. نتیجه ذوب شدن سلول های چربی است. کویتیشن یک پدیده طبیعی با تولید امواج اولتراسونیک با فرکانس پایین و شدت بالا است. امواج اولتراسونیک باعث ترکیدن حباب های هوا داخل مایع می شود. انرژی با حداقل اثر و امواج فشار با بیشترین اثر آزاد می شود. سلول های چربی با اثر لرزش کویتیشن به راحتی شکسته شده و از بین می روند. در طول این رویداد، عضلات، عصب و بافت های عروقی محافظت می شوند. بدین ترتیب لاغری موضعی رخ می دهد.

 

دستگاه پاورشیپ

 

لاغری موضعی با دستگاه و رژیم لاغری

 

پاورشیپ یکی از مناسب ترین درمان ها برای فرم دادن به بدن و درمان سلولیت است. اشعه اولتراسونیک با ترکیب امواج رادیویی و انرژی حرارتی بر لایه های عمیق چربی تأثیر می گذارد. این روش بدون درد است و نیازی به بیهوشی ندارد. برای فرم دادن به بدن با استفاده از خواص واکیوم و رادیوفرکانسی در مناطق بزرگ برای سفتی بدن و سلولیت استفاده می شود.

 

source: diyetkolik.com , zayiflamaninyontemleri.org, aurorasworldbeauty.com

 


شما همران گرامی می توانید جهت تعیین وقت قبلی، دریافت مشاوره لاغری موضعی با دستگاه و مشاوره دستگاه لاغری موضعی با شماره تماس ما، ۰۲۱۴۴۲۴۶۹۲۰ تماس بگیرید.

آدرس کلینیک تغذیه دکتر کابلی: تهران. ستارخان. فلکه اول صادقیه. خیابان گلناز دهم شمالی. پلاک ۱۱، طبقه ۳، واحد

۷


رژیم آنلاین دکتر کابلی

جهت دریافت رژیم لاغری کلیک کنید

 

 

برخی از خدمات دکتر نیره اسماعیل کابلی، پزشک تغذیه

درباره دکتر نیره اسماعیل کابلی

دکتر نیره اسماعیل کابلی متخصص تغذیه و رژیم درمانی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان برای داشتن اندامی خوب و مناسب می باشد. مدرس دانشگاه، متخصص تغذیه و رژیم درمانی و . . .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.