«اطلاعیه مهم»

معرفی کامل دستگاه لاغری پاورشیپ ۲

پاورشیپ ۲ دستگاهی است که با استفاده از آن می توان بصورت غیر تهاجمی پیکرسازی، درمان سلولیت و کاهش استرچ مارک را انجام داد. سیستم پاور شیپ ۲ با استفاده از ترکیب سه نیروی فرکانس رادیویی دو قطبی، لیپولیزر و فشار وکیوم موجب شتاب دادن به متابولیسم چربی سوزی، سفت شدن بافت همبند و در نتیجه کاهش سلولیت بدن است.

این دستگاه با همکاری شرکای فن آوری ژاپن و آلمان توسعه یافته است. پاورشیب ۲ از ترکیبی از سه انرژی برای ارائه نتایج فوری استفاده می کند. کاهش وزن با پاورشیپ ۲ برای هر فرد متفاوت است.

نتایج عالی طولانی مدت می تواند در عرض ۵ تا ۶ جلسه به دست آید. نتایج بسیار خوب و دراز مدت خواهند بود. پاورشیپ یک دستگاه مستقل است که البته می تواند به طرز شگفت انگیزی در ترکیب با سایر تکنیک های حذف چربی مانند لیپولیز، فراصوت و غیره نیز عمل کند.

 

معرفی کامل دستگاه لاغری پاورشیپ 2

 

چگونه عمل می کند؟

پاورشیپ۲ یک سیستم قدرتمند و نوآورانه سه در یک است که با استفاده از ترکیب آر اف دوقطبی، لیزر کم توان و غلتک وکیوم، پیکرسازی بدن، کاهش چربی و سلولیت و حتی کاهش درد جزئی عضلانی را به ارمغان می آورد. پاورشیپ ۲ غیر تهاجمی است و برای لاغری بدن طراحی شده است. پاورشیپ ۲ می تواند در مناطق مختلف بدن از جمله صورت با سَری جدید آر آف حرارتی استفاده شود.

 

فرکانس رادیویی

پاورشیپ۲ برای رساندن انرژی حرارتی به طور عمیق به لایه درمال پوست و ارسال امواج الکترومغناطیسی طراحی شده است. انرژی گرمایی تولید شده، سلول های چربی را کاهش می دهد و به بدن کمک می کند که لاغر و خوش فرم شود. با یک قطعه سَری آر اف دو قطبی و یک سَری آر اف چند قطبی می توانید نواحی مختلفی از بدن را درمان کنید.

 

وکیوم

عملکرد وکیوم قدرتمند باعث افزایش گردش خون توسط مکش در مناطق هدف می شود و پوست را برای بهینه کردن رسیدن نیروی آر اف یکنواخت می کند. وکیوم موجب تخلیه لنفاوی، صاف نمودن پوست و کاهش سلولیت می شود.

 

لیزر کم توان

پاورشیپ ۲ با ایجاد طول موج های خاصی از نور لیزر، اندازه سلول های چربی را کاهش داده و چربی را بی ثبات می کند. سپس چربی از طریق فرایند طبیعی بدن تجزیه می شود. لیزر کم توان باعث ایجاد اثرات هم افزایی برای لاغری بدن شده و اثرات کاهش چربی را حداکثر می کند.

 

چقدر طول می کشد؟

مذت زمان هر جلسه بستگی به منطقه ی هدف دارد. درمان منطقه شکم به طور متوسط ​​۲۰ دقیقه بر اساس پروتکل درمان است. درمان دست و پا می تواند ۱۰ تا ۱۵ دقیقه طول بکشد. ناحیه صورت می تواند در عرض ۱۰ دقیقه درمان شود.

 

چه کسی باید از درمان اجتناب کند؟

زنان باردار، بیماران مبتلا به زخم یا عفونت در ناحیه تحت درمان، افراد مبتلا به ضایعات کلوئیدی، بیماران با دستگاه قلب مکانیکی، افراد دارای پوست حساس، بیماران مبتلا به تومور، بیماران با پین ​​های فلزی در داخل بدن، افراد دارای شرایط ویژه برای عمل باید از این درمان صرف نظر کنند.

 

آیا درمان دردناک است؟

شما ممکن است در منطقه تحت درمان احساس گرما و ماساژ بدلیل فشار وکیوم شوید. درد شدید در این روش وجود ندارد.

 

ریکاوری پس از درمان چقدر طول می کشد؟

ممکن است قرمزی موقت در ناحیه تحت درمان ایجاد شود اما در عرض ۲ تا ۳ روز از بین می رود. انتظار می رود بیماران قادر به بازگشت به فعالیت های عادی بدون هیچ گونه دوره استراحی پس از درمان باشند.

 

چند جلسه باید انجام شود؟

توصیه می شود بیش از ۴ جلسه  که معمولا با فاصله ۳ هفته ای است، انجام پذیرد. اثرات درمان بسته به فرد متفاوت است.

 


شما همران گرامی می توانید جهت تعیین وقت قبلی، دریافت مشاوره لاغری موضعی با دستگاه و مشاوره تغذیه با شماره تماس ما، ۰۲۱۴۴۲۴۶۹۲۰ تماس بگیرید.

آدرس کلینیک تغذیه دکتر کابلی: تهران. ستارخان. فلکه اول صادقیه. خیابان گلناز دهم شمالی. پلاک ۱۱، طبقه ۳، واحد

۷


رژیم آنلاین دکتر کابلی

جهت دریافت رژیم لاغری کلیک کنید

 

درباره دکتر نیره اسماعیل کابلی

دکتر نیره اسماعیل کابلی متخصص تغذیه و رژیم درمانی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان برای داشتن اندامی خوب و مناسب می باشد. مدرس دانشگاه، متخصص تغذیه و رژیم درمانی و . . .

2 دیدگاه در معرفی کامل دستگاه لاغری پاورشیپ ۲
  1. سلام‌ شبتون بخیرخانم دکترعزیزم من قبلا رزیم انلاین گرفتم ولی الان میخوام باپسرم خدمت برسم ولی متاسفانه به راحتی نوبت نمیدن ا


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.