«اطلاعیه مهم»

۶ راه حل ساده برای لاغری شکم

اضافه وزن و چربی اضافی علاوه بر خطراتی که برای سلامت فرد می تواند داشته باشد، موجب بد به نظر رسیدن ظاهر و اندام فرد و در نتیجه کاهش اعتماد به نفس وی می شود.

6 راه حل ساده برای لاغری شکم

در واقع داشتن مقدار زیادی از چربی در ناحیه شکم، احتمال ابتلای فرد به بیماری های قلبی و دیابت نوع ۲ را به طور چشم گیری افزایش می دهد.به همین علت متخصص تغذیه و رژیم درمانی، خانم دکتر کابلی، به شدت کاهش وزن و کاهش چربی شکمی را توصیه می کنند. از دست دادن چربی شکم، مزایای زیادی برای سلامت شما خواهد داشت و همچنین به داشتن طول عمر بیشتر کمک می کند.

چربی دور شکم معمولا با اندازه گیری دور کمر به دست می آید، شما به راحتی می توانید در خانه اندازه دور شکم خود را محاسبه کنید.به طور معمول به سایز بیشتر از ۱۰۲ سانتی متر در مردان و ۸۸ سانتی متر در زنان، به عنوان چاقی شکم شناخته می شود.


⇐ دکتر نیره اسماعیل کابلی، مدرس دانشگاه، عضو انجمن تغذیه ایران، عضو انجمن غذا و تغذیه، حامی سلامت، به عنوان بهترین متخصص تغذیه در تهران، با دانش و تخصص خود آماده خدمت رسانی و ارائه انواع رژیم های درمانی و غذایی، رژیم لاغری، رژیم چاقی،به صورت حضوری و دریافت رژیم آنلاین، رژیم لاغری آنلاین، برای شما عزیزان می باشد.


اگر میزان چربی دور شکم شما بیش از حد نرمال باشد، باید چند قدم اساسی برای خلاص شدن از این چربی شکمی بردارید. حتی اگر در حالت کلی وزن زیادی نداشته باشید، لاغری شکم و پهلو، علاوه بر حفظ سلامت شما، زیبایی اندام شما را دو چندان خواهد کرد.

در این مطلب، تحت نظر متخصص تغذیه،  ۶ روش مبتنی بر شواهد را برای لاغری شکم و از دست دادن چربی شکم، در اختیار شما قرار خواهیم داد.

از مصرف شکر و نوشیدنی های قند دار بپرهیزید!

 

 

شکر افزودنی در مواد غذایی بسیار مضر است. مطالعات نشان می دهد که شکر و قند افزودنی در مواد غذایی، اثرات منفی بر روی متابولیسم بدن دارد. قند نیمی از گلوکز و نیمی فروکتوز است. فروکتوز تنها توسط کبد جذب می شود. هنگامی که شما مقدار زیادی قند مصرف می کنید، کبد مملو از فروکتوز شده و مجبور خواهد شد تا مقدار اضافی آن را به چربی تبدیل کند.

مطالعات متعددی نشان داده اند که شکر به میزان زیادی دارای فروکتوز است. به همین دلیل مصرف شکر یکی از عوامل افزایش تجمع چربی در شکم و چربی می باشد.

مطالعات نشان می دهد که نوشیدنی های شیرین با افزایش ۶۰ درصدی خطر ابتلا به چاقی در کودکان، مرتبط است.

حال زمان آن رسیده تا میزان مصرف شکر در رژیم غذایی خود را به حداقل رسانده و مصرف نوشیدنی های قند دار را به صفر برسانید. مانند آبمیوه های صنعتی، نوشابه های قنددار و نوشیدنی های مختلف که با قند مصرف می شوند مانند چای، نسکافه و ..

رژیم آنلاین دکتر کابلی

جهت دریافت رژیم آنلاین کلیک کنید

برخی از خدمات دکتر نیره اسماعیل کابلی دکتر تغذیه خوب در غرب تهران :

رژیم لاغری

رژیم چاقی

دریافت رژیم لاغری

دریافت رژیم چاقی

رژیم لاغری آنلاین

دریافت رژیم آنلاین

دستگاه لاغری موضعی

لاغری بعد از زایمان

تغذیه سالم

درباره دکتر نیره اسماعیل کابلی

دکتر نیره اسماعیل کابلی متخصص تغذیه و رژیم درمانی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان برای داشتن اندامی خوب و مناسب می باشد. مدرس دانشگاه، متخصص تغذیه و رژیم درمانی و . . .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.