بهترین متخصص تغذیه در تهران

بهترین متخصص تغذیه در تهران

همواره داشتن یک تغذیه مناسب در تمام طول زندگی افراد، از ضروریات زندگی آن ها به شمار می رود. تغذیه سالم رابطه مستقیم با سلامتی جسمی و روحی دارد، اما در این بین افراد به تنهایی قادر به تنظیم یک رژیم غذایی نیستند. زیرا رژیم غذایی بسته به شرایط و سن هر فردی می تواند متفاوت باشد. یک متخصص تغذیه خوب می تواند با علم خود، به شما کمک کند تا برنامه غذایی مناسب با توجه به شرایط سنی و جسمی خود داشته باشید.

 متخصص تغذیه چه کسی است؟

متخصص تغذیه فردیست که می تواند با استفاده از علم و دانش خود، به شما کمک کند تا بهترین سبک زندگی و رژیم غذایی را داشته باشید.

متخصص تغذیه علاوه بر افراد عادی می تواند برای بیماران خاص همچون بیماران دیابتی، بیماران قلبی و حتی خانم های باردار رژیم غذایی مناسبی را تدوین کند. وی به شما با دادن انگیزه و پیگیری تاثیر رژیم غذایی بر روی سلامتی جسمی و روحی شما، تلاش می کند تا روند درمان و رژیم شما، طبق دلخواهتان به بهترین نتیجه ممکن برسد.

بیمارانی که باید به متخصص تغذیه مراجعه کنند!

همانطور که گفته شد داشتن یک رژیم غذایی مناسب می تواند سبب تسریع روند درمان بیماری بسیاری از افراد شود. برخی از این بیماران عبارتند از:

 • بیماران کلیوی
 • بیماران قلبی و عروقی
 • بیماران دیابتی
 • بیماران گوارشی و کبدی
 • بیماران سرطانی

متخصص تغذیه چه نوع رژیم های غذایی را می تواند ارائه دهد!

جالب است بدانید که یک متخصص تغذیه خوب می تواند برای تمامی سنین از جمله کودک و میانسالان، همینطور گروه های مختلفی همچون افراد چاق و افراد لاغر رژیم لاغری و  رژیم غذایی متناسب با وضعیت و شرایط هر کدام تهیه و ارائه دهد. برخی از این رژیم های غذایی عبارتند از:

 • رژیم چاقی
 • رژیم لاغری
 • رژیم بعد از زایمان
 • رژیم مناسب برای ثابت نگه داشتن وزن فرد
 • رژیم غذایی برای دوران بارداری
 • رژیم غذایی برای افراد مسن و همچنین کودکان
 • رژیم غذایی مخصوص پوکی استخوان
 • رژیم غذایی برای چربی خون بالا
 • رژیم غذایی مخصوص برای درمان بیماری های گوارشی
 • رژیم غذایی مناسب جهت کنترل حساسیت و آلرژی
 • همچنین رژیم غذایی مناسب برای افراد ورزشکار

چه زمانی باید به متخصص تغذیه مراجعه کنید!

مراجه به متخصص تغذیه صرفا جهت دریافت رژیم لاغری یا رژیم چاقی نیست! یک متخصص تغذیه خوب، می تواند شما را در درمان بسیاری از مشکلات جسمی و حتی روحی  کمک کند. رژیم های غذایی خاصی برای درمان بسیاری از مشکلات شما وجود دارد، در این مطلب قصد داریم به برخی از مشکلاتی که با رژیم غذایی می توان آن ها را حل کرد، اشاره کنیم.

اگر این علائم را دارید به متخصص تغذیه مراجعه کنید

زمانی که مشخص شود دارای کلسترول بالا هستید

بهترین متخصص تغذیه در تهران

زمانی که پس از انجام آزمایش خون، متوجه شوید که مبتلا به کلسترول بالا هستید، وقت آن رسیده است تا به متخصص تغذیه مراجعه کنید. متخصص تغذیه می تواند شما را در انتخاب غذاهایی که برای سلامتی شما و همچنین برای کاهش کلسترول مناسب هستند، راهنمایی کند. کلسترول بالا می تواند سبب بروز بیماری های قلبی و نهایتا سبب حملات قلبی شود. شما باید این موضوع را جدی بگیرید!

شما تمام روش های کاهش وزن را امتحان کرده اید، ولی موفق نشده اید!

بهترین متخصص تغذیه در تهران

در این جا منظور ما، استفاده ار رژیم های خودسرانه و یا کوتاه مدت نیست! بلکه هدف کمبود توانایی از دست دادن وزن است. ممکن است فردی یک رژیم لاغری اصولی، خواب کافی و فعالیت بدنی ( ورزش ) کافی داشته باشد، اما تغییری در وزن خود نداشته باشد. ممکن است این افراد مشکلاتی داشته باشند که از وجود آن ها آگاه نباشند. متخصص تغذیه می تواند با بررسی شرایط شما، تمام این مشکلات را تشخیص داده و اقدام به درمان آن کند.

می خواهید بچه دار شوید!

بهترین متخصص تغذیه در تهران

یکی از عوامل مهم دیگری که لازم است بابت آن به دکتر تغذیه مراجعه کنید، زمانی است که می خواهید اقدام به بچه دار شدن کنید!  یک متخصص تغذیه خوب می تواند به شما در رسیدن به یک بدن سالم جهت حاملگی راهنمایی کند و بدن شما را برای آنچه که قرار است کودک شما به آن نیاز داشته باشد، آماده کند.

سوزش سر دل یا رفلاکس معده دارید!

بهترین متخصص تغذیه در تهران

هنگامی که متوجه می شوید مبتلا به سوزش معده و یا رفلاکس هستید، می توانید به کمک متخصص تغذیه، این علائم را به حداقل برسانید. دکتر تغذیه علاوه بر تنظیم رژیم غذایی مناسب طبق شرایط جسمیتان، اقدام به بررسی و تشخیص مواد غذایی که سبب بدتر شدن اوضاع معده شما می شود، می کند. متخصص تغذیه با بررسی رژیم غذایی روزانه شما، می تواند از غذاهایی که سبب افزایش سوزش معده و رفلاکس می شود، اطمینان حاصل کند و آن ها از برنامه غذایی شما حذف کند.

اگر مکانیسم گوارشی شما بی نظم است!

بهترین متخصص تغذیه در تهران

در ابتدا لازم است بدانید که این موضوع یکی از مشکلات مهم در رابطه با سلامت بدن شما است. به گفته خانم دکتر کابلی، بهترین متخصص تغذیه در تهران، حرکات روده شما باید یک تا دو بار در روز رخ دهد. اگر که شما به طور روزانه و مرتب عمل اجابت مزاج را انجام ندهید، پس دچار یبوست هستید.

پس اگر شما هم جزو افرادی هستید که روز را بدون عمل اجابت مزاج می گذرانید، بهتر است با دکتر تغذیه ملاقات کنید. یک دکتر تغذیه خوب، می تواند تغییراتی را در رژیم غذایی روزانه شما ایجاد کند تا مشکل گوارشی شما با پیروی از آن به حداقل برسد.

زمانی که لبنیات مصرف می کنید، دچار شکم درد می شوید!

 

بهترین متخصص تغذیه در تهران

نفخ، التهاب، درد و اسهال… ممکن است شما دلیل تمام این مشکلات ناگهانی را ندانید! اما جالب است بدانید که بیشتر نفخ و دردهای ناگهانی شکم مربوط به مصرف لبنیات شما است. در واقع این بدین معنی است که بدن شما نمی تواند لاکتوز را تحمل کند.

به گفته متخصص تغذیه، عدم تحمل لاکتوز در افراد وابسته به دوز مصرفی آن است. به عنوان مثال ممکن است شما چند قاشق غذاخوری بستنی میل کنید ولی دچار هیچ نوع مشکل و دردی نشوید، اما اگر این مقدار به یک فنجان افزایش یابد، ممکن است تمام این عوارض را ناگهانی تجربه کنید.

یک متخصص تغذیه خوب می تواند به شما کمک کند تا به درستی نوع لبنیاتی که به آن حساسیت دارید را تشخیص دهد. علاوه بر آن متخصص تغذیه می تواند تشخیص دهد که آیا شما می توانید در رژیم غذایی خود لبنیات را داشته باشید یا خیر! و اگر که نمی توانید، به شما کمک می کند تا تمام مواد مغذی موجود در لبنیات را از طریق دیگر ( مکمل ها ) دریافت کنید.

هر روشی را برای لاغر شدن امتحان کرده اید، اما موفق نشده اید!

 

بهترین متخصص تغذیه در تهران

ممکن است شما هر نوع رژیمی را آزمایش کرده باشید ولی هرگز به نتیجه دلخواه خود نرسیده باشید. یا ممکن است شما با رژیم لاغری خود، وزنی را از دست داده باشید اما بلافاصله بعد از قطع رژیم به وزن قبلی برگشته باشید.

متخصص تغذیه می تواند به شما در تغییر سبک و شیوه زندگی کمک کند. به دنبال رژیم لاغری خودسرانه نباشید، بلکه به دنبال یک متخصص تغذیه خوب و ثابت شده باشید تا به شما در یادگیری رفتارهای سالم و عادات غذایی سالم و همچنین شناسایی مواد غذایی مضر کمک کند. دکتر تغذیه به شما کمک می کند تا علم چگونگی مصرف مواد غذایی و همینطور چگونگی به دست آوردن تعادل در مصرف مواد غذایی را یاد بگیرید.

معرفی بهترین متخصص تغذیه در تهران

دکتر نیره اسماعیل کابلی، مدرس دانشگاه، عضو انجمن تغذیه ایران، عضو انجمن غذا و تغذیه، حامی سلامت، به عنوان بهترین متخصص تغذیه در تهران، با دانش و تخصص خود آماده خدمت رسانی و ارائه انواع رژیم های درمانی و غذایی، رژیم لاغری، رژیم چاقی،به صورت حضوری و دریافت رژیم آنلاین، رژیم لاغری آنلاین، برای شما عزیزان می باشد.

برخی از خدمات دکتر نیره اسماعیل کابلی متخصص تغذیه ، دکتر تغذیه خوب در غرب تهران:

رژیم لاغری

رژیم چاقی

دریافت رژیم لاغری

دریافت رژیم چاقی

رژیم لاغری آنلاین

دریافت رژیم آنلاین

دستگاه لاغری موضعی

رژیم کاهش وزن

 

برخی از نمونه کارهای خانم دکتر کابلی، در رابطه با رژیم لاغری:

 

درباره دکتر نیره اسماعیل کابلی

دکتر نیره اسماعیل کابلی متخصص تغذیه و رژیم درمانی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان برای داشتن اندامی خوب و مناسب می باشد. مدرس دانشگاه، متخصص تغذیه و رژیم درمانی و . . .

14 دیدگاه در بهترین متخصص تغذیه در تهران
 1. سلام
  من با پرداخت هزینه درخواست رژیم غیر حضوری کردم،چگونه مطمئن بشم که درخواست من ثبت و پذیرفته شده!

 2. سلام خانم دکتر خوشحالم که باهاتون اشنا شدم .ودوست داشتم برای کاهش وزنم دکتر خانم کنارم باشه .تازه ثبت نام کردم وامیدوارم این پروسه را با کمک شما با موفقیت پشت سربزارم .🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  • سلام خانم عزیز
   من هم از آشنایی با شما خوشحالم
   درخواستت رو دیدم، انشااله هر چه زودتر رژیم غذایی ایده ال شما رو براتون میفرستم. طبق اون پیش برید، اگر احیانا مشکلی هم بود زمانهایی که کلینیک هستم تماس بگیر حتما : ۰۲۱۴۴۲۴۶۹۲۰
   با تشکر

 3. سلام خانوم دکتر من درخواست رژیمم روثبت کردم چه زمانی رژیم به دستم میرسه

  • با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز
   ممنون از ثبت درخواست شما
   از زمان ثبت درخواستتون که دیروز بوده، ظرف ۷۲ ساعت تهیه شده و براتون میفرستم. بعد از اون هم اگه مشکلی بود حتماً توی ساعات کاری کلینیک تماس بگیر
   آرزوی موفقیت و سلامتی روزافزون

 4. با سلام و عرض خسته نباشید یه رژیم غذایی خوب و عالی میخواستم برای چاق شدن

  • سلام
   پوزش بابت تاخیر
   میتوانید به قسمت دریافت رژیم آنلاین مراجعه کرده و موارد درخواستی را تکمیل نمایید
   پس از تکمیل ظرف مدت ۷۲ ساعت رژیم چاقی مناسب برای شما ارسال می شود که با رعایت رژیم، به افزایش وزن ایده ال و سالم خود می رسید
   با تشکر

 5. با سلام اولین وقتی که میتونید برای بیماری خاص لطف کنید، چه موقع هست؟! و چون ظاهرا مطب تماس گرفتم وقتی ندارید برای مورد فوری!

 6. با سلام
  میخواستم بدونم امکان چاقی به صورت موضعی هم وجود داره؟

 7. سلام من نوبت میخواستم منتهی تلفن های شما رو میگییرم میگن قطعه
  چطور نوبت میشه گرفت ؟


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.