۷ راهکار برای شروع یک رژیم لاغری اصولی!

شروع یک رژیم لاغری برای از دست دادن وزن و بهبود سلامت بدن، یک هدف بسیار ارزشمند است. اما ممکن است شروع و ادامه دادن آن کمی سخت باشد. هر زمانی که شما قرار است کار جدیدی را شروع کنید، ممکن است با چالش های زیادی روبرو شوید. به خصوص زمانی که این کار مستلزم این است که هر روز چندین بار آن را انجام داده و قوانین آن را اجرا کنید. مانند رژیم لاغری که نیاز به خوردن و آشامیدن مدام در طول روز دارد.

7 راهکار برای شروع یک رژیم لاغری اصولی!

با این حال، تا زمانی که شما سعی کنید همه چیز را فورا تغییر دهید، نمی توانید اهداف کاهش وزن خود را برآورده کنید. شما برای کاهش وزن خود نیاز به زمان دارید. رژیم لاغری شما باید تحت نظر متخصص تغذیه، تنظیم شود.

شما می توانید برای آشنا شدن با راهکارهای علمی برای شروع یک رژیم لاغری اصولی، مقاله زیر را که تحت نظر دکتر کابلی، متخصص تغذیه نوشته شده است را مطالعه کنید.


⇐ دکتر نیره اسماعیل کابلی، مدرس دانشگاه، عضو انجمن تغذیه ایران، عضو انجمن غذا و تغذیه، حامی سلامت، به عنوان بهترین متخصص تغذیه در تهران، با دانش و تخصص خود آماده خدمت رسانی و ارائه انواع رژیم های درمانی و غذایی، رژیم لاغری، رژیم چاقی،به صورت حضوری و دریافت رژیم آنلاین، رژیم لاغری آنلاین، برای شما عزیزان می باشد.


گام اول: از برنامه غذایی سالم پیروی کنید!

یک رژیم لاغری سالم باید شامل غذاهای سالم مانند میوه ها، سبزیجات، غلات سبوس دار، گوشت بدون چربی، غذاهای دریایی و حبوبات باشد. این مواد غذایی علاوه بر سالم بودن آن ها، به علت داشتن کالری کم، به شما کمک می کند تا سریع تر به نتیجه دلخواه از رژیم لاغری خود برسید.

گام دوم: گام های کودکانه بردارید!

تغییر یکباره سخت است. ایجاد تغییرات کوچک و تدریجی در الگوهای غذایی شما، بهترین راه برای کاهش وزن شما است. منظور از گام های کودکانه، شروع همین تغییرات کوچک است. شما به یکباره نمی توانید رژیم غذایی خود را تغییر دهید و یخچال خود را از سبزیجات و مواد غذایی سالم پر کنید. خانم دکتر کابلی، متخصص تغذیه پیشنهاد می کنند تا هر هفته، تنها یک تغییر کوچک در رژیم غذایی همیشگی خود ایجاد کنید. این کار به شما فرصت می دهد تا به رفتاد جدید غذایی خود عادت کنید. هدف نهایی شما ایجاد عادات غذایی سالم است، با این روش شما می توانید برای یک عمر از تغذیه سالم پیروی کنید.

گام سوم: اهداف واقع گرایانه داشته باشید!

بیشتر افرادی که نیاز به کاهش وزن دارند و به دنبال رژیم لاغری هستند، در پی یافتن رژیم لاغری سریع و یا گاها یک هفته ای و یا یک ماهه هستند. این افراد، اهداف بلند پروازانه ای را در سر دارند که با واقعیت فاصله زیادی دارد.

لازم است تکرار کنیم که گام های خود را برای رسیدن به هدف مورد نظرتان به آرامی بردارید و سلامت بدن خود را در اولویت قرار دهید. رژیم های لاغری سریع، آسیب شدیدی به سلامتی بدن شما وارد می کند. این در حالی است که کاهش وزن اصولی و رژیم لاغری اصولی، می تواند منجر به کاهش فشار خون، کاهش قند خون و کنترل کلسترول در بدن شود. ( ادامه دارد )

برخی از خدمات دکتر نیره اسماعیل کابلی دکتر تغذیه خوب در غرب تهران :

رژیم لاغری

رژیم چاقی

دریافت رژیم لاغری

دریافت رژیم چاقی

رژیم لاغری آنلاین

دریافت رژیم آنلاین

دستگاه لاغری موضعی

لاغری بعد از زایمان

 

درباره دکتر نیره اسماعیل کابلی

دکتر نیره اسماعیل کابلی متخصص تغذیه و رژیم درمانی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان برای داشتن اندامی خوب و مناسب می باشد. مدرس دانشگاه، متخصص تغذیه و رژیم درمانی و . . .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.